USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Kripto Para

Binance, kurucusu Zhao'nun hisselerini azaltmak istiyor

Binance.US, kurucu Zhao'nun çoğunluk hissesini azaltmanın yollarını araştırıyor. Mart ayında ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu Binance ve CEO'su Zhao'ya dava açmıştı.

Binance, kurucusu Zhao'nun hisselerini azaltmak istiyor
12-05-2023 08:09
Google News

Information'ın bildirdiğine göre Binance.US ve kripto para borsasının kurucusu ve çoğunluk sahibi Changpeng Zhao, şirketteki hissesini azaltmanın yollarını arıyor.

Habere göre, aynı zamanda dünyanın en büyük kripto borsası Binance'in CEO'su olan Zhao, geçen yazdan beri hisselerinin en azından bir kısmını satmaya çalışıyor.

Mart ayında ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), "yasadışı" bir borsa ve "sahte" bir uyum programı olduğunu iddia ettiği bir programı yürütmekten dolayı Binance ve CEO'su Zhao'ya dava açtı.

Haberde, o zamandan beri Binance.US yöneticlerinin, Zhao'nun hissesini azaltmanın şirketin ABD'li düzenleyicilerin gözündeki konumunu iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini tartıştığı da eklendi.

Binance.US yöneticileri, CFTC davasında Zhao'nun adı geçtiği için şirketin ABD'de sahip olmak istediği belirli düzenleyici lisansları çoğunluk sahibi olduğu sürece alamayabileceğinden endişe ediyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler