USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Delta Hotels Marriott Bodrum şikayetleri bitmiyor!

Delta Hotels Marriott Bodrum Korkunç Bir Deneyim

Delta Hotels Marriott Bodrum şikayetleri bitmiyor!
05-09-2022 14:55
Google News

Delta Hotels Marriott Bodrum tatil içiğn tercih edenlerin şikayetlerinin çoğalması ve yetkililerin vurdumduymazlığı dikkat çekici. https://www.sikayetvar.com 'daki şikayetlerde hayli dikkat çekici.

Delta Hotels Marriott Bodrum Memnuniyetsizliği

 

Umut3 hafta önce

Delta Hotel By Marriott Bodrum Yalıkavak Otelinde yaptığımız tatilde hoşumuza gitmeyen birkaç durumdan bahsedeyim. İlk otele girince saat 13:00 gibiydi. Bize havlu kartı ve bileklik verip ister plajdan ister diğer yemek içmek gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz dediler. Bu güzel bir davranış *Ama 15:30 gibi lobiye gidince odamız hazır değildi 20 dakika daha bekleyin dediler neredeyse saat 16:00 olacak oda ortada yoktu sonra biraz itiraz edin de odayı verdiler *restoran kısmında yemeklerin lezzetine lafım yok ama bazı çatal bıçak bardaklar iyi yıkanmamıştı. *oda havluları kirliydi Leke vardı ve katlanmış havlunun içinden saç çıktı *omlet yapan bayan arkadaş milleti azarlıyor resmen.

Delta Hotels By Marriott | Etstur 

Delta Hotels Marriott Bodrum Otel Hijyeni Ve Rahatsız Etmeyin Yazısına Rağmen Odaya Girilmesi

Ayşegül12 Temmuz 19:08

Şu an Delta Otel By Marriot oteldeyim ve 2. Günüm. Dün daha otele girmeden sorunlar başladı. Önce sizi erken alacağız dediler ama almadılar. Sonrasında odaya girdik ve tuvalet ve lavabonun temizlenmediğini gördük. Sonrasında tuvalet fırçasının olmadığını fark ettik. Bize paketli plastik fırça getirdiler sağ olsunlar. Sonrasında havluların ve sabunların eksik olduğu fark ettik. En son olayımız ise "rahatsız etmeyin kağıdı kapıda asılı olmasına rağmen" odamıza girilmiş olması ve iç çamaşırlarımıza kadar ellenip güya toplama adı altında bavulumuza atıldığını fark etmemiz oldu. İç çamaşırım nasıl ellenebilir bunu aklım almıyor ve o kağıt nasıl görünmez de içeri girilir. Odaya geç alındığımız için meyve tabağı göndermişlerdi bir de. Yine izinsiz bir şekilde daha önceden de girildi. Bir şey demedik ama artık bu inanılmazdı. Gözde hanım diye bir hanımefendi ile konuştuk. Durumu anlattık. Geri dönüş yapılamayacağını ve uyaracaklarını söylediler. Bize yapılanla kaldık. Ama geçti her şey. Hiç memnun kalmadık. Verdiğiniz ücrete değecek bir otel değil. 

Delta Hotels By Marriott Bodrum

 

Delta Hotels Marriott Bodrum İzinsiz Odaya Giriyorlar Ve Hijyen Sıfır!

 

Umut12 Temmuz 19:31

Daha önce uyarmanıza ve kapıya girilmez uyarısı asmanıza rağmen ısrarla odaya izinsiz giriyorlar! Odaya girilmesini istemediğimiz in ve kapıya uyarı astığımız için rahat rahat ortaya bıraktığımız iç çamaşırlarımızı ve eşyalarımızı toplayıp (şaka gibi ama! ) bavulun içine öylesine teperek bavulun kapağını kapatmışlar! Bununla da kalmıyorlar kimsenin dokunmasını istemediğimiz eşyalarımıza, hatta eşimin ve benim özelime girip iç çamaşırlarımıza rastgele dokunuyorlar! Kaldı ki daha önce bizden izinsiz odamıza girip meyve tabağı bıraktıkları için ben istemeden asla odama girilmemesi konusunda ciddi olarak uyarmama rağmen.

En son bardağı taşıran konu buydu ancak otele girişimizden itibaren sorun yaşamaya başladık. Sizi erken odaya alacağız demelerine rağmen söyledikleri saatten sonra odaya girebildik. Hayatımda gittiğim en hijyene dikkat edilmeyen ve en pis otel odasıydı, daha ucuz oteller de dahil. Klozette idrar lekesi vardı! Asla temizlenmemiş ve temizlenmiştir yazısı koyulmuş sadece. Tuvalet fırçası yok! Baş havlusu ve ayak havlusu yok!

Otel yönetimi temizlik görevlilerini ve oteli yönetemeyecek kadar kötü! Otelde konaklayıp bu hijyensizlikten dolayı mikrop kapmamanız çok zor.

 Delta Hotels By Marriott Bodrum Yalıkavak | Tatil.com

Delta Hotels Marriott Bodrum Korkunç Bir Deneyim

Ezgi22 Temmuz 2021 22:55

Delta Beach Marriott tamamıyla hayal kırıklığı, yemek kalitesinin inanılmaz düşük olması, garsonların ilgisizliği, plajlardaki şezlong savaşları da cabası. Her şey dahil otel olmasına rağmen 2 akşam dışarıda yemek yemek zorunda kaldık, alkollü içecekler için yalnızca kendi belirledikleri birkaç adet kokteyl dışında kokteyl verilmiyor, eskiden Mojito vs gibi başarılı kokteyller vardı. Oda servisinde de eksikler biz söylemeden tamamlanmadı. Maalesef çok büyük bir hüsran, ben ve diğer aile bireylerim otele birkaç sefer geçen senelerde gelmiştik.

 

Delta Hotels Marriott Ücretsiz İptalde Komisyon

Ömer19 Mayıs 2020 13:53

Delta Hotels Marriott Ücretsiz İptalde Komisyon

15/09/2020***19/09/2020 tarihleri arasında rezervasyon yaptırıp ücretinin büyük bir kısmını ödediğim oteli arayarak Koronavirüs'ten dolayı rezervasyonumu iptal ettirmek istediğimi söyledim. Telefondaki yetkili rezervasyonu iptal edebileceklerini fakat %7 banka komisyonu kestiklerini belirttiler. Fakat odayı satın alırken giriş tarihine 72 saat kalana kadar ücretsiz olarak iptal edilebileceği yazıyordu. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Delta Hotels Marriott Bodrum Delta Hotel Ve En Kötü Tatilim!

 

 Dilara14 Eylül 2019 19:16

Delta Hotel Bodrum hayatımda geçirdiğim en kötü tatil sebebi olabilir. Temizlik anlayışı sıfır. Odalar asla iyi temizlenmiyor. Yatakları inanılmaz rahatsız ediciydi. Ayrıca garsonlar yabancı turistlerle daha çok ilgileniyor ve biz çağırdığımızda geç geliyorlardı. Ayrıcalık tanınan bir yerdeki hizmet, hizmet değildir. En kötü otel politikasını burada gördüm.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler