USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
İş Dünyasi

Sosyetik Otelde Ağır Saldırı: Tehdit Hakaret Darp…

Sosyetik mekanda ağır saldırı: Tehdit, hakaret, darp… Antalya’da bulunan Titanik Mardan Palace Otel’de konaklayan bir müşteri, otel sahibinin oğlu tarafından darp edildi. Odatv o müşteriye ulaştı.

Sosyetik Otelde Ağır Saldırı: Tehdit Hakaret Darp…
08-05-2023 10:36
İSTANBUL
Google News

Sosyetik mekanda ağır saldırı: Tehdit, hakaret, darp… Antalya’da bulunan Titanik Mardan Palace Otel’de konaklayan bir müşteri, otel sahibinin oğlu olduğunu iddia eden kişi tarafından darp edildi, Odatv o müşteriye ulaştı.

Polise verilen ifadede de yer alan bilgilere göre olay şöyle gerçekleşti:

İş gezisi için otele giden Mesut F. gece 00.30 sularında odasına gitmek üzere lobide asansör beklerken, diğer asansörden yüksek sesle küfür ettiği iddia edilen kişi ve arkadaşlarını sözlü olarak uyardı. Bu uyarıya sinirlenen ve adının Aybars Aygün olduğu öğrenilen kişi müşteriye “Senin a…. S…. Sen benim kim olduğumu biliyor musun” şeklinde hakaret etmeye başladı. Arkadaşlarının eşleri de yanlarında olduğu için uyarıda bulunmaya devam eden Mesut F. iddiaya göre üzerine yürüyen Aygün’ü eliyle durdurmak isteyince karşı grup saldırıya geçti. Müşteri, aldığı darbe üzerine yere düştükten kısa süre sonra bayıldı, ancak Aygün ve arkadaşları tekme ve yumruklarla vurmaya devam etti. Kanlar içinde kalan Mesut F., arkadaşlarının çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırıldı ve Aygün hakkında darp, küfür ve hakaret suçlamalarıyla şikayetçi oldu.

Olayın detaylarını aldığımız Mesut F’nin olay gerçekleştiği sırada yanında olan arkadaşları, otel çalışanlarının arbede sırasında hiçbir müdahalede bulunmadığını, müşterinin hastaneye kaldırılmasından hemen sonra olay yerindeki kan izlerini ivedilikle sildiklerini aktardı. İddiaya göre otelin güvenliğinden sorumlu kişi ise, olayın gerçekleştiği yeri kameraların net görmediğini söyleyerek polise uzaktan çekilen bir kamera kaydını iletti.

Arbedenin ardından lobide bağırmaya devam eden Aygün, otelde konaklayan turistler tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Buradaki yüksek sesli konuşmalarda Aygün önce kendisine saldırıldığını iddia etti.

Yaşanan arbedenin görüntüleri, otelde konaklayan diğer müşteriler tarafından kaydedildi. Görüntülerde Mesut F. yere düştükten sonra Aygün’ün üzerine çıkarak kafasına vurmaya devam ettiği, siyah giyimli arkadaşının ise kafasını art arda tekmelediği açıkça görülüyor.

Aybars Aygün’ün Kasım 2022’de otelin üst düzey yöneticisi olarak atandığı ortaya çıktı.

Kafasına aldığı darbeler sonucu geçici görme kaybı yaşayan ve burnu kırılan Mesut F. suç duyurusunda bulundu.

Olayla ilgili adli süreç devam ediyor.

Kaynak: Odatv.com

Video link:

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler