USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
İş Dünyasi

Zülküf Ünlü ve Sabri Ünlü Arasındaki Mal Varlığı Kavgası Davalık Oldu.

HOLLANDA’DAN TÜRKİYE’YE İKİ KARDEŞİN MAL VARLIĞI KAVGASI DAVALIK OLDU

Zülküf Ünlü ve Sabri Ünlü Arasındaki Mal Varlığı Kavgası Davalık Oldu.
02-09-2022 13:45
Google News

İstanbul’da iki kardeş, uzun zamandır devam eden miras kavgası nedeniyle davalık oldu. Kardeşlerden biri diğerinin mallarını haksız yere sahte belgelerle ele geçirdiğini iddia ederek konuyu yargıya taşıdı. Konunun odağında Ünlü Tekstil sahibi Sabri Ünlü ve ağabeyi Zülküf Ünlü var.

Olay Bayrampaşa’da bulunan Çizmeciler iş hanında meydana geldi. İddiaya göre, uzun yıllar önce Zülküf Ünlü ile Sabri Ünlü isminde iki kardeş tekstil üzerine bir firma kurdu. Bir zaman sonra iki kardeş arasında henüz bilinmeyen bir nedenle anlaşmazlık yaşandı.

İKİ KARDEŞ DAVALIK OLDU

İddiaya göre Hollanda’da yaşayan Zülküf Ünlü, kardeşi Sabri Ünlü‘ nün bir takım sahte belgeler düzenleyerek kendisine ait İstanbul’daki mallarına haksız yere el koydu. Durumu anlayan Zülküf Ünlü, kardeşi Sabri Ünlü hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. İki kardeş arasında görülen tarafların iddiaları araştırılıp olayın netlik kazanacağı öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Kendisine ait mal varlığının haksız yere kardeşi Sabri Ünlü tarafından alındığı iddia edilen Zülküf Ünlü, bir takım belgeleri açtığı bir internet sitesinden yayınladı. Ayrıca Zülküf Ünlü’nün kurduğu internet sitesinden de bazı açıklamalar yayınladığı görüldü.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler